Nasze Pojazdy

Zapraszamy do zapoznania się z flotą pojazdów, którymi dysponuje firma MPA Poland. Oferujemy wynajem busów i autokarów najwyższej klasy w atrakcyjnych cenach, dopasowanych indywidualnie do potrzeb naszych Klientów.

MPA Poland to firma z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób. Jako profesjonaliści zapewniamy najwyższej jakości usługi transportowe, co potwierdzają liczne referencje, dane nam przez zadowolonych klientów z całego kraju i z zagranicy. Nieważne, czy interesuje Państwa wynajem busów dla mniejszych grup, czy też wynajem komfortowych autokarów wycieczkowych oraz czy chodzi o obsługę kilkudniowej imprezy, czy tylko przejazd do sąsiedniego miasta. W każdym przypadku staniemy na wysokości zadania.

Obszarem naszej działalności są nie tylko okolice Trójmiasta. Prowadzimy usługi na terenie całej Polski, a dzięki najwyższemu komfortowi, jaki oferują nasze pojazdy oraz przestrzeganiu wszelkich norm i standardów europejskich, docieramy bezpiecznie do najdalszych zakątków całej Europy!