Flota MPA Poland

Poniżej prezentowana jest flota pojazdów, którymi dysponuje firma MPA Poland. Oferujemy wynajem busów i autokarów najwyższej klasy w atrakcyjnych cenach, dopasowanych indywidualnie do potrzeb naszych Klientów.

MPA Poland to firma z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób. Jako profesjonaliści zapewniamy najwyższej jakości usługi transportowe, co potwierdzają liczne referencje, dane nam przez zadowolonych klientów z całego kraju i z zagranicy. Nieważne, czy interesuje Państwa wynajem busów dla mniejszych grup, czy też wynajem komfortowych autokarów wycieczkowych oraz czy chodzi o obsługę kilkudniowej imprezy, czy tylko przejazd do sąsiedniego miasta. W każdym przypadku staniemy na wysokości zadania.

Obszarem naszej działalności są nie tylko okolice Trójmiasta. Prowadzimy usługi na terenie całej Polski, a dzięki najwyższemu komfortowi, jaki oferują nasze pojazdy oraz przestrzeganiu wszelkich norm i standardów europejskich, docieramy bezpiecznie do najdalszych zakątków całej Europy!

Flota naszych pojazdów jest naszą wizytówką, dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasze pojazdy prezentowały się jak najlepiej zarówno z zewnątrz, jak i w środku, w przestrzeni dla Pasażerów, która jest przecież najważniejsza - szczególnie w przypadku transportu osób.
Ciągle odmładzana flota, regularne przeglądy oraz naprawy mechaniczne prowadzone w autoryzowanych serwisach to jedyna gwarancja bezpiecznego dotarcia do celu - każdego celu.

Autokary 50-cio osobowe

Nasze autokary to pojazdy klasy First Class***** oraz Luxus Class*****. Dla naszych Klientów oznacza to najwyższy komfort podróżowania, wygodę i bezpieczeństwo nawet podczas najdalszych przejazdów. Osiągnęliśmy to poprzez szczegółową i wnikliwą selekcję kupowanych przez nas pojazdów pod kątem jakości użytych materiałów, odległości między rzędami siedzeń, wygody, jaką oferują fotele, jak również zastosowanych systemów bezpieczeństwa.

Autobusy 17- i 20-sto osobowe

Reagując na potrzeby naszych Klientów z dumą prezentujemy nasze autobusy 20-sto osobowe. Mobilność oraz nowoczesny i stylowy wygląd to ich znaki rozpoznawcze. Wnętrze, zaprojektowane indywidualnie według naszych wytycznych, daje naszym Pasażerom mnóstwo radości i przyjemności z jazdy. Pojazdy te idealnie sprawdzają się podczas transferów lotniskowych lub międzymiastowych, wycieczek miejskich, szczególnie gdy potrzebna jest duża zwrotność, jak również podczas dalszych wypraw dla mniejszych grup.

Mikrobusy (do 8 osób)

Poniżej przedstawiamy nasze mikrobusy, czyli busy, które na pokład zabiorą nawet do 8-miu osób. To niezastąpione pojazdy, które szybko, sprawnie i bezpiecznie dowiozą naszych Pasażerów do celu. Nie obowiązują ich ograniczenia dla autobusów, co znacznie zwiększa zakres ich działań. Na specjalne życzenie oferujemy również pojazdy klasy VIP.

Limuzyny i pojazdy VIP

Pojazdy klasy VIP i luksusowe limuzyny to kolejna kategoria, jaką obejmuje nasza flota. Na specjalne życzenie naszych Klientów organizujemy przejazdy dla najbardziej wymagających Pasażerów, jak również z okazji najróżniejszych eventów lub imprez okolicznościowych, takich jak wesela, konferencje, spotkania biznesowe itp. Indywidualnie dopasowana oferta wraz ze szczegółową wyceną, pozwala uniknąć niepotrzebnych i ukrytych kosztów. Zapraszamy!