fbpx
Usługi transportowe
Firma MPA Poland z Gdańska w branży usług transportowo-przewozowych działa od 1990 roku. Na przestrzeni tych lat zbudowaliśmy mocną markę i zdobyliśmy nieposzlakowaną reputację. Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy, możemy zaoferować szeroki zakres usług wynajmu autobusów, autokarów i wysoki standard zorganizowanego transportu. Dzięki znajomości rynku przewozów autobusowych najbardziej złożone zlecenie obsłużymy tanio i efektywnie. Nie koncentrujemy się wyłącznie na Gdańsku, ale realizujemy przewozy osób na terenie całej Polski oraz wyjeżdżamy w trasy międzynarodowe. Na lotnisko, wycieczkę czy w podróż służbową - z nami każda trasa będzie udana!
Komfortowy przewóz osób i sprzętu
Dokładamy wszelkich starań, aby podróżowanie z nami było przyjemne, szybkie i wygodne. Stawiamy na bezpieczeństwo i luksus podróży oferując nowoczesną i komfortową flotę autobusów, autokarów turystycznych, busów i mikrobusów. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i życzeniom, dostosowując świadczone usługi transportowe do indywidualnych wymagań i potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować jedną z bardziej elastycznych ofert. Tanio i bezpiecznie dowieziemy Cię w każde miejsce na terenie całej Europy.

Kompleksowa oferta usług transportowych dla standardowych i niestandardowych grupSpecjalizujemy się w przewozach autokarowych osób, ale nasza oferta to znacznie więcej niż przewóz z miejsca w miejsce. Posiadamy flotę busów, autokarów i autobusów z pełnym wyposażeniem gwarantującym najwyższy komfort podróżowania. W ramach naszej kompleksowej oferty transportowo-przewozowej każdorazowo dobieramy środek transportu do potrzeb grupy.

Nasza kompleksowa oferta transportowa obejmuje: